selçuklu halı yıkama

Hakkımızda

Konya’da halı yıkama ve temizleme işlemi yapan firmamız profesyonel bir iş anlayışı içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Halılarınızı ve perdelerinizi gönül rahatlığıyla bizi arayarak teslim edebilir ve işinde deneyimli elemanlarımızla perdelerinizi yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Konya’da halı, perde ve koltuk yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız. Halılarınız antibakteriyel deterjanlarla dikkatli bir şekilde yıkanmaktadır. Firma olarak sizlere memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren ince işçilik ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Her halı yıkama işlemi gerçekleştiren firmaların güvenilirliği ve profesyonelliği malesef bulunmamaktadır. Konya’da halı yıkama hizmeti veren firmamız öncelikle referanslarıyla sonrasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle sizlerledir.

Misyon ve Vizyonumuz

Kon Eftelya Halı Yıkama Fabrikası olarak Konya’da halı yıkama ve perde yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize en güzel şekilde sunmaya çalışmaktayız.

Kon Eftelya Halı Yıkama Firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Ayrıca temizlik hizmetimizin kalitesini her geçen gün artırarak geliştirmeye gayret ediyoruz.

  • Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz
  • Halılarınız ve perdelerinizi ücretsiz bir şekilde evinizden alıyoruz.
  • Temizlenen ürünlerinizi en hızlı şekilde sizelere ulaşıtırıyoruz.
  • Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.